Змінилися терміни передачі показників електролічильників

Дата: 29.05.2020 10:57

Фото без опису Шановні споживачі!

Повідомляємо Вам, що у зв’язку із набуттям чинності нової редакції Кодексу комерційного обліку електричної енергії, змінилися терміни передачі показників електролічильників індивідуальними побутовими споживачами (громадянами).

Відтепер показники лічильника передані у ДВА ОСТАННІ ТА ТРИ ПЕРШІ КАЛЕНДАРНІ ДНІ МІСЯЦЯ вважаються даними на перше число календарного місяця. Показники лічильника передані в іншій період в т.ч. і 4-го числа наступного календарного місяця, не будуть вважатись даними на перше число календарного місяця. Тому для уникнення розбіжностей в рахунках за спожиту електроенергію передавати покази лічильників необхідно у період, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день (3-го числа) наступного календарного місяця.

З повагою, адміністрація АТ “Херсонобленерго”.