Результати PMCI 2020 року

Дата: 01.10.2020 15:52

У травні-червні 2020 року Великокопанівською ОТГ разом з програмним спеціалістом Програми DOBRE Наталею Ващиленко було проведено третє оцінювання спроможності місцевої влади Великокопанівської ОТГ.

Наразі вже є підтверджені головним офісом Програми результати оцінювання, які презентувала пані Наталя 28 вересня 2020 року під час онлайн-зустрічі.

Першу половину зустрічі обговорювали результати оцінювання, а у другій - працювали над розробкою дорожньої карти з підвищення показників громади в усіх компетенціях, що оцінювалися.