Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 06.10.2020 13:37

Фото без описуВеликокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність  земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд в с. Великі Копані вул. Пролетарська б/н, Олешківського району, Херсонської області  громадянці Щербаковій Марині Михайлівні площею – 0,25 га.

1. Мета заходу – врахування громадських інтересів  жителів прилеглої території;

2. Замовники – гр. Щербакова Марина Михайлівна, відповідальний за розроблення та фінансування детального плану території;

3. розробник – ФОП Мерзлика О.В.;

4. Підстава для  розроблення: рішення Великокопанівської сільської ради № 1566 від  24.06.2020 року «Про надання  дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Великі Копані вул. Пролетарська б/н»

5. Місце для ознайомлення – відділ земельних відносин містобудування та архітектури Великокопанівської сільської ради с. Великі Копані вул. К. Маркса, 79 тел. 48-339. Термін ознайомлення та подання пропозицій з 06.10.2020 року по 06.11.2020 року.

Громадські слухання проєкту відбудуться 06 листопада 2020 р. о 14 год 00 хв в сесійній залі Великокопанівської сільської ради (вул. Карла Маркса,79, с. Великі Копані)

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади  Великокопанівської сільської ради  Коцар В.М., тел. 48-3-48

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проєктів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

·   повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проєкт містобудівної документації на місцевому рівні;

·  юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для  якої розроблено відповідний проєкт містобудівної документації на місцевому рівні;

·  власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої   розробляється документація, та на суміжній з нею;

·  представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

·  народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Земельний відділ

Завантажити проєкт рішення "Про затвердження проєкту детального плану території"