Вітання сільського голови з Міжнародним днем студентів

Дата: 17.11.2020 11:25

Дорогі юнаки та дівчата Великокопанівської громади!

Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студентів!

Період студентства – один із найщасливіших у житті. Це час масштабних планів і сподівань, безмежної віри у свої сили і здійснення найзаповітніших мрій. Але при цьому важливо не лише ставити амбітні цілі, а й знаходити у собі достатньо терпіння, сили волі й працелюбності для їх досягнення.

Щиро сподіваюся, що ви повністю виправдаєте наші надії та станете гідною зміною своїм батькам. І якої б професії ви не навчались, я переконана: незабаром ваш досвід і професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Бажаю вам любові, радості, щастя та миру. Нехай здійснюються всі ваші найзаповітніші мрії! Успіхів вам у всіх справах та починаннях, віри у себе та впевненості в завтрашньому дні!

З повагою, сільський голова Валентина Костенко