Про національний проєкт Дія.Бізнес

Дата: 08.12.2020 08:15

Фото без описуМіністерство цифрової трансформації України продовжує реалізацію національного проєкту Дія.Бізнес.

Дія.Бізнес - це масштабний проєкт із розвитку підприємництва. Проєкт має дві складові: онлайн-портал Дія.Бізнес і мережу центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес.

На онлайн-платформі (https://business.diia.gov.ua/) підприємці можуть знайти необхідну інформацію для відкриття та ведення бізнесу, скористатися послугою консалтингу з 14 різних напрямків і пройти навчання в онлайн-школі для підприємців, скористатися картою інфраструктури підтримки підприємництва у своєму регіоні.

В офлайн-центрах Дія.Бізнес підприємці можуть безкоштовно отримати послугу консалтингу від спеціалістів-практиків, відвідати освітні заходи, протестувати продукт на спеціальній pop-up зоні, провести бізнес-подію в просторі центру.

Перший центр Дія.Бізнес вже працює у Харкові, 9 листопада почав роботу в тестовому режимі центр у Миколаєві. На черзі – відкриття центрів на Київщині та в Черкасах. Незабаром центри Дія.Бізнес діятимуть в кожному обласному центрі Україні. В планах проєкту – відкрити такі центри в кожному місті України з населенням 50 000+.