Забороняється вживання іжі та алкогольних напоїв на кладовищі у поминальні дні

Дата: 07.05.2021 11:40

Шановні мешканці та гості Великокопанівської громади!

Йдуть поминальні дні. На території нашої громади є традиція вживання спиртних напоїв та їжі на кладовищі, поминаючи своїх рідних.

У зв’язку із карантинними обмеженнями для запобігання розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, під час поминальних днів:

?вестиметься контроль за недопущенням вживання спиртних напоїв на кладовищах та в інших місцях поховань,

?посилиться чергування управлінням патрульної поліції спільно з ГУ Національної поліції в області,

?посилиться контроль, зокрема щодо наявності у громадян засобів індивідуального захисту та заборони роздачі їжі та напоїв населенню, а також розгортання польових кухонь.

Закликаємо Вас ставитися з розумінням до обмежувальних карантинних заходів та не забувати про маски й антисептики!

Обмеження діють відповідно до протоколу №11 від 06.05.2021 р. засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС ХОДА.

Завантажити протокол