У великих Копанях ХОБФ "Мангуст" консультували щодо ризиків інфікування щодо іінфекцій, які передаються статевим шляхом

Дата: 17.05.2021 08:14

14 травня 2021 року, у Великих Копанях працювала мобільна амбулаторія ХОБФ "Мангуст".

Спеціалістки амбулаторії та відділу "Центр надання соціальних послуг" Великокопанівської сільської ради провели профілактичну та консультативну роботу, яка полягає в зменшенні ризиків інфікування: ВІЛ/СНІДУ, гепатиту, туберкульозу та інфекціями, що передаються через статеві відносини серед споживачів наркотиків, осіб залучених до секс-бізнесу, безвідповідальної молоді та осіб без постійного місця проживання.

Працівниці амбулаторії говорили про безпечне статеве життя та засоби контрацепції, а також їх роздавали безплатно усім охочим.

ХОБФ "Мангуст" надає великий спектр послуг:

- консультування дерматовенеролога,

- психолога,

- реєструють бездомних осіб/

допомагають у відновленні документів, які засвідчують особу.

Забезпечують безплатно:

- вживаним одягом,

- взуттям,

- меблями,

- побутовою технікою.

Забезпечують безплатно: презервативами, лубрикантами, шприцами для наркозалежних, швидким тестуванням на ВІЛ/ СНІД.

Отже, репродуктивне здоров'я - це безпечні статеві відносини!

Бережіть себе та будьте здорові - це цінно!