Дата: 23.06.2021 08:27

Фото без описуВеликокопанівська сільська бібліотека для дітей у 2021 році поповнить книжковий фонд.

Український інститут книги оприлюднив перелік бібліотек, які отримають книги для поповнення бібліотечних фондів у 2021 році.

Закупівля книг здійснюється в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек Українського інституту книги.

До участі у даній Програмі обирались бібліотеки за певними критеріями: наявність сторінки у соціальних мережах, активна участь у популяризації книги та читання, проведення яскравих, сучасних заходів відповідної тематики, готовність співпрацювати з Українським інститутом книги.

В цілому, було обрано 617 найактивніших публічних бібліотек України.

Приємно відзначити, що серед них є Великокопанівська сільська бібліотека для дітей.

Тож з нетерпінням очікуємо на нові книжкові надходження для наших читачів!