Інформатизація шкіл Великокопанівської громади

Дата: 30.06.2021 16:39

Інформаційні технології є невід’ємною частиною сучасного світу, вони значною мірою визначають подальший економічний та суспільний розвиток людства. У цих умовах революційних змін вимагає й система навчання. Звідси можна сказати, що актуальність даного питання має місце у сучасному освітньому середовищі, адже нині якісне викладання дисциплін не може здійснюватися без використання засобів і можливостей, які надають комп'ютерні технології та Інтернет.

Саме про інформатизацію Абрикосівської та Великокопанівської шкіл сьогодні Вам розповімо.