В Україні 28 червня відзначають державне свято - День Конституції.

Дата: 27.06.2024 14:14

Сьогодні виповнюється 28 років з дня ухвалення Основного Закону. Цьогоріч Україна відзначає День Конституції в умовах воєнного стану, запровадженого через повномасштабне вторгнення росії, передає Укрінформ.

28 червня 1996 року о 9 годині 18 хвилин, після майже доби безперервної роботи, Верховна Рада ухвалила і ввела в дію Конституцію.

Цій події передували 6 років важкої праці, консультацій, криз і домовленостей.

Основоположні принципи, які визначає Конституція, об’єднують український народ на шляху розбудови квітучої, заможної, європейської держави.

В часи, коли Україні та її народові доводиться відстоювати свій суверенітет та свободу у жорстокій війні з російською федерацією, День Конституції України є особливим святом для кожного українця та українки. Адже саме сьогодні так жорстоко ворог порушує наші конституційні права, головне із яких - це невід'ємне право кожної людини на життя!

Керівництво Великокопанівської сільської військової адміністрації вітає кожного українця та кожну українку з цим важливим для нас днем - Днем Конституції України! Віримо, що зовсім скоро ми відвоюємо всі наші конституційні права та свободи!