24 Вересня, 2018 р., 14:22
 Біля меморіалу загиблим воїнам села Великі Копані відбувся урочистий мітинг до Дня партизанської слави «І знову в пам’яті зрина та осінь». Тут зібралися представники Великокопанівської сільської ради,відділу освіти та ради ветеранів, школярі та  жителі села, рідні загиблих односельців-партизанів, щоб вшанувати героїчний подвиг уславлених партизанів і підпільників.
24 Вересня, 2018 р., 12:19
У жителів Великокопанівської громади, які проживають у с. Великі Копані, згоріла городина в наслідок обробних робіт земель, які орендує ПАТ «Ім. Фрунзе».
21 Вересня, 2018 р., 15:43
Вже стало традицією в селищі Абрикосівка вітати ювілярів з днем народження.
21 Вересня, 2018 р., 15:19
Делегація у складі сільського голови Великокопанівської сільської ради Валентини Костенко та заступників Валентини Коцар та Надії Круц у Києві взяла участь у засіданні робочої групи щодо отримання субвенції на створення центру надання адміністративних та соціальних послуг.