06 Серпня, 2018 р., 15:57
  У суботу в Великих Копанях відбувся футбольний турнір за «Кубок друзів», який проводиться вже другий рік поспіль.
03 Серпня, 2018 р., 08:29
 В Буркутському лісництві ДП «Великокопанівське ЛМГ» для ефективного виявлення лісових пожеж в лісових масивах, нещодавно встановлено щоглу та телевізійну систему раннього виявлення лісових пожеж типу ВПК 1600.  Це стало можливим завдяки безоплатній передачі щогли з ДП «Звенигородське ЛГ» Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства на баланс до ДП «Великокопанівське ЛМГ».
02 Серпня, 2018 р., 11:04
 Відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації «Щодо організації відпочинку дітей пільгових категорій з Херсонщини та з інших регіонів України в оздоровчих закладах Херсонської області» від 17.11.2017 року № 237-д, на виконання п. 34 обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VII скликання від 22.12.2017 р. №687 (із змінами), депутатським корпусом Великокопанівської сільської ради було прийняте рішення про виділення коштів у розмірі 24 500 грн. для забезпечення виконання цих документів.