03 Вересня, 2018 р., 12:28
 Щорічно у першу неділю вересня українці святкують День підприємця. Від імені Абрикосівського старостинського округу  в.о старости Тимчак Л.А. та  працівники культури привітали всіх підприємців селища зі святом та подарували на згадку невеличкі подарунки.
02 Вересня, 2018 р., 11:18
 Шановні підприємці, працюючі на території Великокопанівської громади!
29 Серпня, 2018 р., 12:54
 Шановні діти та батьки Великокопанівської громади!
28 Серпня, 2018 р., 11:09
 29 серпня 2018 року об 11:00 год. у приміщенні Великокопанівської сільської ради за адресою: с. Великі Копані, вул. Карла Маркса, 79 відбудуться громадські обговорення проекту Стратегії розвитку Великокопанівської сільської ради  територіальної громади Херсонської області на період до 2022 року. До обговорення запрошуються всі бажаючі жителі громади.
27 Серпня, 2018 р., 19:21
Шановні активісти Великокопанівської громади!  14-15 вересня наша громада зустрічатиме в адміністративному центрі громади селі Великі Копані активних громадян з усієї країни в рамках Фестивалю Активних Громадян, який проводить British Council Ukraine та Фонд Объединение. Разом із гостями втілюватимемо в життя невеликий проект. Якщо у Вас є бажання нам допомогти в цьому, звертайтеся до Великокопанівської сільської ради. Раді будемо будь-якій допомозі. Детальніше про Фестиваль у відео.