11 Лютого, 2020 р., 13:52
Абрикосівка знову зі світлом! У зв’язку з несприятливими погодними умовами 06 лютого 2020 року, сніговими заметами, поваленими деревами, пошкодженими дротами, багато вулиць селища Абрикосівка залишилися без світла. Завдяки швидкому реагуванню  майстру ділянки  с.м.т. Нової Маячки Олешківського РЕЗ і ЕМ - Аліміну Олександру Віталійовичу та його бригаді,  злагодженій роботі в.о.старости селища Абрикосівка Тимчак Л.А., директору ПрАТ «Райдужне» Бичкову В.О., монтеру Семенкову А.Д., депутату районної ради Дардану А.О. та активним жителям селища, було усунуто несправності та відновлено електропостачання в повному обсязі.
05 Лютого, 2020 р., 11:43
Розробка ІТ-стратегії розвитку Великокопанівської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки доходить до завершення.