04 Травня, 2020 р., 16:01
Повідомлення про  оприлюднення регуляторного акту проекту рішення сесії Великокопанівської сільської ради « Про встановлення  місцевих  податків і зборів"
29 Квітня, 2020 р., 08:15
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність земельної  ділянки шляхом зміни цільового призначення в с. Великі Копані вул. Горького, 1Б/1, Олешківського району, Херсонської області  гр. Косинському Борису Олександровичу площею –  0,10 га.
29 Квітня, 2020 р., 08:11
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність   земельної  ділянки  для будівництва і обслуговування  будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)  в с. Великі Копані вул. Соборна,    60-А, Олешківського району, Херсонської області  гр.  Гукасян Ганні Анатоліївні площею –  13,00 га.
24 Квітня, 2020 р., 09:31
До уваги внутрішньо переміщених осіб!
02 Квітня, 2020 р., 14:07
Шановні жителі Великокопанівської ОТГ!
30 Березня, 2020 р., 14:55
                                                                                                                                                Додаток до листа МОЗ