Звернутися до ЦОП можливо дистанційно: он-лайн або поштою

Дата: 27.03.2020 14:45

Олешківська ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі наполегливо рекомендує платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби!

Особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до ЦОП, можливо вирішити дистанційно (он-лайн або поштою).

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов’язкового відвідування ЦОП (ДПІ), просимо вас дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій:

• користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;

• не створювати скупчення людей у ЦОП. Пам’ятайте про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри);

• уникайте контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.

ВАЖЛИВО: якщо ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, просимо вас залишитися вдома та утриматися від відвідування ЦОП !

Олешківська державна податкова  інспекція Херсонського управління  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній  Республіці Крим та м. Севастополі

тел. (05542) 2-21-61