21 Грудня, 2018 р., 14:25
На фото, надрукованому у вересневому випуску газети «КО-паняночка», зображені я, Грицаєнко Лариса, та мої подруги, однокласниці. З ліва стоїть Карабута (нині Двіжона) Світлана, Лехницька Наталія та Боровик (нині Гіанакас) Лілія, а по центу сиджу я, Костіна (нині Грицаєнко) Лариса.
21 Грудня, 2018 р., 08:49
19 грудня до Абрикосівської ЗОШ I-III ступенів завітав Святий Миколай із солодкими подарунками. Діти співали,танцювали , раділи Миколаю . Він привітав не тільки дітей , а й дорослих , бо були всі цілий рік дуже чемні.
20 Грудня, 2018 р., 11:17
 19  грудня  2018 року з   Днем  Святого  Миколая   Великокопанівська сільська  рада привітала  дітей  пільгових  категорій :  дітей-сиріт, дітей позбавлених  батьківського  піклування,  дітей  з  особливими потребами, дітей  учасників  АТО. Для 65 дітей віком до 14 років підготували   святкові подарунки, у вигляді солодощів – цукерок та мандарин.