23 Січня, 2019 р., 11:13
В рамках святкування Дня соборності України в комунальному  закладі  дошкільної освіти ясла-садку "Ягідка" 22 січня відбулася спортивна розвага "Ми спритні та сміливі козачата", яку підготували інструктор з фізкультури Самсонова Л.Г., вихователь-методист Григор'єва Р.О.
23 Січня, 2019 р., 10:26
21 січня 2019 року в зв'язку з підготовкою до Дня соборності України в середній групі "Капітошка" комунального закладу дошкільної освіти ясла-садку "Ягідка" вихователем Крайнюковою Н.В. було проведено заняття "Бабусині рушники".
22 Січня, 2019 р., 14:44
Великокопанівська сільська рада Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади нагадує, що, завдяки підключенню до порталу iGov (https://igov.org.ua/), запущено комплекс онлайн-послуг, пов’язаних з реєстрацією місця проживання.