02 Листопада, 2017 р., 16:39
ГРИП
02 Листопада, 2017 р., 10:24
31 жовтня, напередодні Дня всіх святих, в Абрикосівському Будинку культури пройшла дискотека «Вечір Хелловіну».
02 Листопада, 2017 р., 08:52
Друге засідання ініціативної групи активних громадян
30 Жовтня, 2017 р., 16:16
Вітаємо з Днем визволення України від фашистських загарбників!
30 Жовтня, 2017 р., 15:26
Набираємося досвіду у польських колег
30 Жовтня, 2017 р., 15:23
На власному полі 3 листопада об 11:00 відбудеться остання гра "Ніки ОТГ" (Великокопанівська ОТГ) . Підтримаймо разом наших юних футболістів, адже вони вибороли перше місце! Не менш значущим відбудеться футбольний матч - дербі місцевих команд "Інтер" (Великі Копані) - "Ніка" (Великі Копані) 4 листопада об 14:00. Приходьте підтримати свою команду, адже "бій" видасться запеклим!
30 Жовтня, 2017 р., 15:20
Останніми вихідними відбулося дві гри за участі наших футбольних команд. 28 жовтня "Інтер" (Великі Копані) грав на виїзді в Ювілейному з місцевою командою "Легіон". Матч закінчився з рахунком 2:4 на нашу користь.  29 жовтня "Динамо" (Дар'ївка) приймала "Ніку ОТГ" (Великокопанівська ОТГ). Гра видалася напруженою, насиченою емоційно, адже наша команда юних футболістів розгромила вщент противника з рахунком 0:6.  Молодці! Так тримати!
27 Жовтня, 2017 р., 14:34
За ініціативи Фонду «Регіонального центру економічних досліджень та підтримки бізнесу» 19 -20 жовтня 2017 року  відбулась 2-га конференція співробітництва малих міст, селищ та об’єднаних територіальних громад України з питань енергобезпеки, енергоефективності, довкілля та сталого  розвитку . Наша громада стала однією із малих громад України, яка відібрана експертною конкурсною комісією в якості переможця конкурсу по написанню та розробці Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP), котрі планують прискорити розвиток  власних громад.  Надалі   з експертами  формуємо першочергові заходи по зменшенню бюджетних  витрат на енергоносії і скороченню викидів СО2  до 2030 року. Дякуємо всім учасникам та організаторам  Конференції за плідну працю, змістовну та важливу інформацію. Впевнені в подальшій співпраці.
27 Жовтня, 2017 р., 13:19
Шановні жителі громади! Не забудьте 29 жовтня 2017 року перевести годинник на зимовий час на одну годину назад!