29 Листопада, 2019 р., 10:19
Відділом освіти Великокопанівської сільської ради за підтримки депутатського корпусу, сільського голови вже придбано мультимедійні комплекси та окремі ноутбуки для вчителів початкової школи Великокопанівської ОТГ.
29 Листопада, 2019 р., 09:57
Депутати Великокопанівської сільської ради проходять навчання у Миколаєві. Для депутатів нашої громади та інших громад-партнерів Програма DOBRE третьої когорти проходить семінар на тему статусу, повноважень та обов'язків депутатів місцевих рад, який проводить Інститут Політичної Освіти - ІПО. Вони вивчають питання, пов’язані з: - Підзвітністю та прозорістю у роботі місцевих рад. - Декларуванням, конфліктом інтересів та іншими антикорупційними обмеженнями - Механізмами запобігання та подолання конфліктів у громадсько-політичній діяльності - Правовим статусом депутатів та посадових осіб місцевих рад. - Організацією роботи депутатського корпусу, депутатськими запитами і зверненнями. - Проблемними питаннями впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізацією влади в Україні, та ще багато цікавого та корисного.