Слава героям кримського спротиву!

Сьогодні – десята річниця подій у Криму, що стали взірцем громадянської мужності, твердого волевиявлення та патріотизму місцевих мешканців

26 лютого в Україні відзначають День кримського спротиву російській окупації. Той спротив, що його у 2014 році почали найхоробріші та найвідданіші мешканці Криму, тепер чинить без перебільшення уся країна.

26 лютого - пам’ятна дата встановлена 2020 року Указом Президента України №58 на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, відзначення річниці проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.

Сьогодні день, коли ми стоїмо пліч-о-пліч у боротьбі проти повномасштабної російської агресії, коли б’ємося за кожен клаптик рідної землі. Кримський спротив - це наш символ і дороговказ, це наша сила і нагадування, як важливо бути вірним цінності свободи.

Слава героям кримського спротиву!

Слава Збройним силам України!