Олешківський район, Херсонська область

До Дня Гідності та Свободи

Українець – це на все життя

З метою належного відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи Указом Президента України від 30.09.2017 року №300 визначено низку завдань центральним і місцевим органам влади, реалізація яких має забезпечити гідне вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, засвідчити важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України.

21 листопада 2017 року у Великокопанівському сільському Будинку культури відбулася тематична година до Дня Гідності та Свободи «Українець – це на все життя!» у ході якої було показано документальну стрічку про події, що відбувалися в країні і на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках. Основними тезами заходу були: вшанування подвигу учасників революції Гідності, незмінність європейського шляху розвитку України, досягнення в утвердженні незалежності та європейської інтеграції, захист завоювань Майдану, вступ у дію угоди про Асоціацію – ключові вимоги Революції Гідності.

На заході були присутні представники органів місцевого самоврядування, громадськості, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, учнівська молодь.