Освітянська   Спартакіада 2018

Дата: 13.03.2018 15:14

Насиченими спортивними подіями став минулий тиждень для освітян Олешшя. У трьох видах спорту у змаганнях різного рівня вони  виявили міцну волю до перемоги та здобули нагороди. Визначення переможців змагання проводилося згідно з Правилами   відповідних видів спорту.

9 березня 2018 року в спортивній залі  Великокопанівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Великокопанівської сільської ради  відбулася Спартакіада серед членів профспілки працівників закладів освіти Олешківського району.

У змаганнях брали участь 2  команди з  Великокопанівської СОППОНУ: первинна профспілкова організація Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великокопанівської сільської ради та первинна профспілкова організація Абрикосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великокопанівської сільської ради.

За підсумками змагань ІІ місце у змаганнях із волейболу виборола  команда Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, здобувши при цьому медалі та грошову винагороду у розмірі  400 грн., ІІІ місце у цьому ж виді спорту  у нелегкій боротьбі посіла  Абрикосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, зарахувавши до свого активу бронзові нагороди  та  300 грн. ІІІ місце  у змаганнях із настільного тенісу та грошова винагорода у розмірі 100 грн. дісталося  команді Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців та бажаємо їм залишатися лідерами в тій області, де все виходить, перемагаючи гідних суперників.

Голова  Великокопанівської сільської організації

Профспілки працівників освіти і науки України Кривошея В.М.

(Всі фото див. у альбомі "Освітянська Спартакіада 2018")