Херсонський обласний благодійний фонд "Мангуст" пропонує допомогу

Дата: 23.11.2018 11:51

На  базі  Херсонського  обласного   благодійного  фонду  «Мангуст»  утворено  «Банк  одягу»,  завдяки  якому,  населення,  зокрема  пенсіонери,  багатодітні   родини,  малозабезпечені  громадяни,  люди, які  опинилися  в  складних    життєвих  обставинах,  можуть  безкоштовно  отримати  одяг   та  взуття  бувшого використання.

Отримати  одяг  та  взуття,  можна  за  адресою:  вул. Університетська  (40  років  Жовтня), 136,  м. Херсон , попередньо  записавшись  за  телефоном -095-898-1000.

При  собі  мати:  паспорт,  посвідчення  батьків  та  дітей  багатодітної  родини,  довідку  з  УСЗН  м. Олешки  про  малозабезпеченість.

Крім  того,  працює  соціальна  перукарня  за  адресою: вул. Перекопська 187-а, м. Херсон,  де  зазначена  категорія  осіб  може  отримати  безкоштовні  послуги  перукаря.

Завідувач відділу з питань сім’ї, молоді, охорони

дитинства та соціальної роботи Т.М. Острянська