Великокопанівська сільська рада запрошує взяти участь у новорічному конкурсі "Новорічна казка по-великокопанівськи"

Дата: 10.12.2018 14:26

Великокопанівська сільська рада проводить новорічний конкурс «Новорічна казка по-великокопанівськи» на найкращий новорічний вуличний виріб. Участь у конкурі мають право брати жителі, гості та підприємці громади. До виробів можуть належати новорічні ялинки, прикраси, казкові та різдвяні персонажі. Ці конструкції повинні бути виготовлені з такого матеріалу, який буде стійким до несприятливих погодних умов, освічуватися та висотою не менше 1,3 м.

Новорічні прикраси розташовуватимуться біля Великокопанівського сільського Будинку культури з 19 грудня 2018 року до 11 січня 2019 року.

Заявки на участь у конкурсі мають бути подані до 12:00 год. 13 грудня 2018 р. Звертатися до Великокопанівської сільської ради до Довженко Анни та приміщення адмінбудівлі бувшої сільської ради в селищі Абрикосівка до Тимчак Любові.

Вироби мають бути доставлені до 15:00 год. 14 грудня 2018 року в Великокопанівську сільську раду або комунальне підприємство «Великокопанівське», яке розташоване за адресою: с. Великі Копані, вул. Карла Маркса, 85.

21 грудня на офіційному сайті Великокопанівської ОТГ за посиланням vkopanivska-gromada.gov.uа  буде розміщено відео  виробів конкурсантів і поширено у фейсбуці на сторінці "Великокопанівська об'єднана територіальна громада".  Он-лайн голосування розпочнеться о 10:00 год. 21 грудня 2018 року та закінчиться о 12:00 год. 9 січня 2019 року. Учасник, відео виробу якого, отримає найбільшу кількість «Класів», стане переможцем.

Нагородження переможця та учасників Конкурсу відбудеться 11 січня 2019 року.

Учасники отримають дипломи I-III ступенів, а переможець – приз.

Чекаємо на Вас та Ваші новорічні прикраси!

Якщо виникатимуть питання, телефонуйте до Великокопанівської сільської ради за номером 48-0-96.