ВОКАЛЬНО-ЕСТРАДНА СТУДІЯ «ЛЕГЕНДА СТЕПУ» ЗАПРОШУЄ УСІХ, ХТО ЛЮБИТЬ СПІВАТИ І МРІЄ РОЗВИВАТИ СВІЙ ТАЛАНТ

Дата: 18.12.2018 09:41

Спів – це спосіб проявити себе, свою індивідуальність та неповторність і вік, повірте мені, не має ніякого значення.

Вокал не лише для тих, кого приваблює вокальне мистецтво, але й абсолютно для всіх, хто просто прагне розширити свій кругозір, розвиватися у творчому напрямку, позбавитися комплексів та просто відволіктися від щоденної рутини.

Вокал – це спосіб звільнити свої емоції, навчитися правильно дихати, ознайомитися з основами постановки голосу.
Це незабутні відчуття виходу на сцену, приємні «мурахи» по шкірі… і можливість подарувати радість та естетичне задоволення собі і оточуючим…
Солісти студії не тільки є постійними учасниками заходів села. Студійці є лауреатами Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів та конкурсів.

Тож я запрошую на індивідуальні заняття усіх бажаючих, як дітей так і дорослих. Сцена уже на Вас чекає. Можливо саме ви досягнете неабияких висот у цьому творчому напрямку.

Звертатися: Великокопанівський СБК, каб. № 1 або за тел. 0956721523 .

Керівник гуртка Вікторія Болдирєва