Долучайся! 14 лютого – Міжнародний день дарування книг

Дата: 11.02.2019 11:02

Фото без описуДо уваги батьків ,бабусь і дідусів школярів всієї Великокопанівської громади! Ваші діти залучаються до найкориснішого - читання. 14 лютого – свято закоханих, День святого Валентина. А з 2012 року – ще й Міжнародний день дарування книг.Тож подаруйте бібліотеці книгу і долучіться до міжнародної ініціативи, допоможіть світові стати мудрішим, духовнішим, щедрішим! Ідею створення свята – Міжнародного дня дарування книг – підказав маленький син засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books у США Еммі Бродмур, запитавши її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги? А дійсно, чому б разом з валентинкою не подарувати книгу? Адже це дивовижний спосіб поділитися любов’ю та прийняти участь в добрій справі!Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов.

Знайдіть найкращі на землі слова -

Слова про радість, про життя, кохання.

Читайте книги - в них любов жива!

Тож хай вона у вас в душі не в'яне!

Не будьте байдужими! Любіть книгу! Любіть дарувати книгу!

Добрі справи робити приємно!

Щиро будемо вдячні Вам за вашу любов до нас, до книги та читання!

Кожен хто візьме участь у нашій благодійній акції отримає невеличкий подаруночок.

Макаренко Н.О., шкільний бібліотекар

Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів