Великокопанівська сільська територіальна громада

Херсонської області

Працівники Великокопанівської сільської ради продовжують поглиблювати свої знання в сфері управління земельними ресурсами

Дата: 22.02.2019 14:18
Кількість переглядів: 699

Фото без описуЗ 18.02  по 20.02 2019 року включно, я, як начальник відділу  земельних відносин, містобудування та архітектури, разом із  землевпорядниками партнерських об’єднаних територіальних громад Програми Місцевого системного розвитку в Херсонській області відвідували тренінги та поглиблювали свої знання в сфері управління земельними ресурсами. Навчання проходили на базі Херсонського державного аграрного університету.

В перший день навчання ми дізналися від провідного ГІС-інженера ЕСОММ СО Віти Ращук, що таке геоінформаційна система (ГІС), і в яких сферах застосується ГІС в роботі землевпорядника.

Про роботу з установами, що є розпорядниками інформації необхідної для розробки єдиної документації із землеустрою розповіла Наталія Мохорот, провідний інженер-землевпорядник ТОВ «БломІнофо-Юкрейн».

І на завершення дня - отримання перших навичок роботи з програмним забезпеченням ArcGis від Віти Ращук (ЕСОММ СО)

В другий день тренінгів разом з Партнерськими ОТГ Херсонської області Наталія Мохорт, інженер-землевпорядник ТОВ «БломІнфо-Юкрейн», поділилась з представниками громад інформацією про особливості аналізу зібраної інформації на актуальність та достовірність.

В свою чергу, Віта Ращук, ГІС-інженер ЕСОММ СО, розповіла про аналіз зібраних даних із застосуванням програмного забезпечення ArcGis.

В продовження теми учасники тренінгу практикувалися у завантаженні ортофотопланів, визначенні системи координат та прив'язці растрових зображень.

Фото без опису

Також навчання супроводжувалося інтенсивною комунікацією та обговоренням нагальних проблем земельної галузі громад.

В заключний день тренінгів основною темою обговорення було: "Визначення меж ОТГ".

Провідний інженер - землевпорядник БломІнфо-Юкрейн Наталія Мохорт розповіла про: спірні питання, які можуть виникнути при визначенні меж ОТГ і населених пунктів; про координати поворотних точок; про особливості адміністративно-територіального поділу.

А ГІС- інженер ECOMM Co Віта Ращук допомогла розібратися, як застосовувати цю інформацію на практиці.

Фото без опису

Програма Місцевого системного розвитку виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з БломІнфо-Юкрейн, громадською організацією ДЕСПРО та Kyiv School of Economics в рамках Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

 

Начальник відділу земельних відносин,

містобудування та архітектури Олена Комар. 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь