Заява про екологічні наслідки діяльності

Дата: 28.02.2019 15:41

Фото без описуВідділ освіти Великокопанівської сільської ради Олешківського району, херсонської області планує реконструкцію котельні з улаштуванням другого котельного залу Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів за адресою: вул. Андреєва, 16, с. Великі Копані, Олешківський район Херсонської області.

У котельному залі №1 встановлено три твердопаливних водогрійних котла КТО потужністю 90кВт коден з ручним завантаженням палива.

Передбачається влаштування другого котельного залу (№2), який забезпечить необхідне навантаження на теплопостачання школи з роботою в автоматичному режимі без постійної присутності обслуговуючого персоналу.

У  котельному залі №2 передбачені два твердопаливні котли ОВК-200LC-А потужністю 200 кВт з автоматичною передачею палива. Паливо – вугілля.

Встановлена потужність: котельний зал №1 – 270 кВт; котельний зал №2 – 400 кВт.

Після реконструкції котельний зал №1 залишається в якості резервного джерела теплопостачання.

Реалізація проектованої діяльності істотного впливу на стан навколишнього середовища.

Аналіз проведених розрахунків показує, що концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі будуть нижче гранично допустимих.

Валові викиди основних забруднюючих речовин згідно розрахунків складатимуть: азоту діоксин – 0,44 т/рік; сірки діоксин – 0,095 т/рік; вуглецю оксид – 1,777 т/рік; тверді частинки – 8,0833 т/рік.

При своїй діяльності замовник зобов’язується суворо дотримуватись вимог природоохоронного законодавства.