Стань активним учасником обговорення власного майбутнього!

Дата: 25.03.2019 16:57

Великокопанівська ОТГ бере участь у конкурсах проектів, які можуть покращити життя у наших населених пунктах.

Громадська організація «АКТИВНА ЖІНКА» та представники молодіжної ініціативної групи запрошують взяти участь у обговоренні проблем, реалізації ідей та ініціатив у Великокопанівській ОТГ молодь, віком від 14 до 35 років, та всіх бажаючих жителів сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівки.

Ми знаємо, що в нашій громаді є сучасна та активна молодь, яка має crazy ідеї. Подумайте, що б нового, сучасного та цікавого Ви б хотіли бачити в нашій ОТГ?!

Чекаємо на Ваші пропозиції під час зустрічі, яка відбудеться 30 березня 2019 року о 19:30 годині в приміщенні Великокопанівського сільського Будинку культури .

Будемо обговорювати:

-              громадську активність у громаді, знайомитися з місцевими громадськими діячами та їх діяльністю;

-              нові можливості для молоді у прийнятті рішень та відстоюванні власних інтересів;

-              вирішення однієї з найбільших проблем для молоді – дозвілля, у тому числі і проведення дискотеки;

-              на що витратити кошти в розмірі 3 000 $ та 10 000$.

На захід запрошено сільського голову Костенко Валентину Дмитрівну та заступниць сільського голови Коцар Валентину Миколаївну та Круц Надію Миколаївну.

До зустрічі!

ГО "АКТИВНА ЖІНКА"