Нищемо своїми руками…

Дата: 08.04.2019 13:59

08.04.2019 року на території Великокопанівського лісництва о 08:10 було виявлено лісову пожежу в кварталі 36 видділ 1. Площа пожежі становить 0,1 га. На гасіння лісової пожежі задіяно 11 чоловік, з них 8 – державна лісова охорона, 1 тракторист, 1 водій пожежного автомобіля, 1 пожежний рятувальник.

Пожежа сталася в наслідок «відпочинку» місцевого населення.

По даному факту матеріали передані до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності.

Наслідками даної пожежі буде те, що через деякий час дерева, стовбури яких обгоріли почнуть всихати, туди заселяться стовбурові шкідники та дерева всохнуть. На даний час ліс і так ослаблений через об’їдання шкідниками та особливостями природно-кліматичних умов.

Відпочивальники ж не влаштують пікнік на згарищі? Звичайно ні! Давайте відповідально ставитись до відпочинку в лісі!!!

На даний момент по Великокопанівському лісництву, через пожежу 2012 року маємо 178 га «пустелі».

Наші бабусі, дідусі та батьки садили ліс вручну, до кожного деревця прикладали не людські зусилля, щоб ми мали змогу насолоджуватись справжнім лісом, не характерним для наших природних умов. Нашою задачею є зберегти дані насадження.

Нагадуємо почався пожежне безпечний період в лісах України, під час якого забороняється:

Розведення багать у лісі .

- Заїзд на територію лісового фонду транспортних засобів та інших механізмів.

- Відвідування населенням хвойних насаджень при 5-му

класі пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами

погоди.

- Палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки,

витрушувати з люльок гарячий попіл.

- Залишати у непередбачених для цього місцях лісу

обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими

речовинами ганчір'я тощо.

Також просимо забирати з лісу після себе сміття.

За порушення вимог Правил пожежної безпеки в лісах передбачена відповідальність у вигляді адміністративного штрафу від 85 грн до 255 грн. А за порушення пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення пожежі або поширення її на значні площі карається накладанням штрафів у розмірі від 255 грн до 850 грн.

Давайте збережемо ліс для наших дітей та наступних поколінь!

Лісничий Великококопанівського лісництва

Боцман А.С.

Иван Николаевич
2019-04-08 16:19:21

Кто с местного населения 8 числа будет отдыхать в лесу? В людей много работы,зачем такое писать,скорее сами подожгли ,потом спилите и продадите на дрова!!!!Хватит свой народ гнобить!!!