Про результати фінансового аудиту Dobre говорили у Великокопанівській ОТГ

Дата: 18.04.2019 08:14

17 квітня 2019 року у приміщенні Великокопанівської сільської ради відбулася зустріч робочої групи на чолі з сільським головою Валентиною Костенко, спеціалістом з питань бюджету та фінансового управління місцевого самоврядування Ангели Бочі й консультантом із фінансового аудиту Ольгою Шубіною.

Спеціалісти Програми DOBRE презентували «Звіт з оцінки управління фінансами Великокопанівської об’єднаної територіальної громади. Дорожня карта до вдосконалення управління фінансами та бюджетного планування».

Через процес оцінювання управління фінансами було задокументовано процедури й процеси Великокопанівської ОТГ, з метою зясування дотримання положень законодавства України з урахуванням кращих міжнародних практик.

За результатами проведення оцінки складено звіт, у якому зафіксовано результати оцінювання. У звіті відображено детальний опис наявної діяльності, процедур і процесів ОТГ. За кожним напрямком визначено недоліки, вузькі місця та прогалини (у разі їх наявності) та розроблено рекомендації щодо їх усунення.

Згідно наданих рекомендацій роботу сільської ради буде вдосконалено.