Фестиваль «КУПАЛЬСЬКА НІЧ» у Григорівці

Дата: 04.07.2019 08:26

Великокопанівська громадо!

Григорівська сільська рада запрошує всіх на святкування ХІІІ фестивалю народної творчості «Купальська ніч», який відбудеться 06 липня 2019 року о 20:30 в с. Григорівка Чаплинського району Херсонської області на базі Григорівського сільського Будинку культури.

ХІІІ ФЕСТИВАЛЮ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ «КУПАЛЬСЬКА НІЧ»

1. Святковий концерт за участю колективів художньої самодіяльності Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ), Хрестівської ОТГ, Чаплинської ОТГ, Асканійської ОТГ, Чаплинського району, м. Нова Каховка та Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика.

2. Виносна торгівля (шашлик від Леоніда з «Чумацького возу», солодка вата, сувеніри та ін.).

3. Виставка-продаж майстрів декоративно-прикладного мистецтва з смт. Чаплинка та м. Нова Каховка.

4. Розваги для дітей: батути, дартс м. Херсон (початок о 17:00).

5. Частування юшкою від Павла Робака.

6. Безкоштовне морозиво для дітей від POWERCHІNA Syvash Wind Power Project in Ukraine.

7. Дискотека до ранку від DJ NezhV та MC Empat.