Про графік прийому громадян керівництвом Херсонської ОДА

Дата: 16.07.2019 11:42

Затверджено графік особистого прийому громадян Херсонської області, у тому числі виїзного,

керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації на 2019 рік

Графік

особистого прийому громадян, у тому числі виїзного, керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації

на 2019 рік

Прізвище, імя, по батькові

Дні особистого прийому

Дні виїзного прийому

Гусєв Юрій Веніамінович,

голова обласної державної адміністрації

вівторок

Бутрій Дмитро Стефанович,

перший заступник голови обласної державної адміністрації (з питань економічного, регіонального розвитку та фінансів)

пятниця

Балонь Андрій Богданович,

заступник голови обласної державної адміністрації (з гуманітарних питань, туризму та взаємодії з правоохоронними органами)

середа

Тригуб Сергій Миколайович,

заступник голови обласної державної адміністрації (з питань житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури)

четвер

Чабан Вадим Іванович,

Заступник голови обласної державної адміністрації (з питань оборонно-мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та соціальної політики)

вівторок

За окремим графіком*

Примітка: з метою оперативного вирішення порушених громадянами питань у державній установі «Херсонський обласний контактний центр» функціонує «гаряча» телефонна лінія голови обласної державної адміністрації з безкоштовним обслуговуванням для населення області – 0-800-50-40-77 та телефон довіри для мешканців міста Херсона – 26-42-34.

*Дата прийому визначається додатково відповідно до щомісячного плану основних заходів, що проводяться обласною державною адміністрацією, який затверджується головою обласної державної адміністрації.