Працівники державної лісової охорони ДП «Великокопанівське ЛМГ» допомогли затримати лісопорушників

Дата: 05.08.2019 14:50

Фото без описуЗавдяки співпраці та спільним оперативним діям працівників державної лісової охорони ДП «Великокопанівське ЛМГ» та представників правоохоронних органів, 02.08.2019 року в лісових масивах Виноргадівського лісництва було виявлено лісо порушників , які незаконно зрубали 8 дерев акації білої. У затриманих осіб на місці виявили автомобіль УАЗ із незаконно добутою деревиною та бензомоторну пилку, які в ході затримання працівниками правоохоронних органів було вилучено. За фактом лісо порушення працівниками державної лісової охорони Виноградівського лісництва було складено протокол про адміністративне правопорушення. Правоохоронними органами ведуться слідчі дії.

Адміністрація ДП "Великокопанівське ЛМГ"