Просимо вчасно сплатити земельний податок
Дата: 07.08.2019 08:58
Кількість переглядів: 537
Шановні жителі Великокопанівської ОТГ!
Великокопанівська сільська рада нагадує, що до 15 серпня 2019 року необхідно сплатити земельний податок за 2019 рік. За квитанціями про сплату звертатися в бухгалтерію Великокопанівської сільської ради (при собі мати ідентифікаційний код).
Для запобігання непорозумінь просимо Вас сплатити податок вчасно, адже у разі несплати земельного податку у вказаний термін, буде нараховуватися пеня та штраф за кожен прострочений день.
Відділ бухгалтерського обліку, планування та звітності
Великокопанівської сільської ради
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)