Оголошення про додатковий набір до магістратури

Дата: 09.09.2019 09:39

На чисельні прохання вступників кафедра державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету оголошує додатковий набір до магістратури за освітньо-професійною програмою 281 «Публічне управління та адміністрування» (заочна форма навчання) на основі дипломів освітнього рівня спеціаліста чи магістра будь-якого напряму підготовки.

Прийом документів до 16 вересня 2019 року включно. Вступні випробування – з 18 вересня. Термін навчання - 1 рік 4 місяці. Вартість навчання 1225 грн за місяць. Звертатися на кафедру державного управління і місцевого самоврядування (м. Херсон, вул. Бериславське Шосе, 24, корп. 3, кімн. 210а, 214, 215). Телефони: (095) 515-73-49, (098) 458-15-08, (050) 162-66-33.

Перелік необхідних документів:

копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків (оригінал пред’являється особисто);

оригінали та копія документа державного зразка про раніше здобутий освітньо–кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього (у разі, коли прізвище в дипломі не збігається з прізвищем у паспорті, слід надати підтверджувальні документи);

чотири фотокартки розміром 3 x 4 сантиметри;

2 поштових конверти та 2 марки для відправлення кореспонденції в межах Україні;

одна картонна «Папка для паперів» із зав’язками.

файл.

Військовий квиток або приписне свідоцтво подаються особисто.