Запрошуємо на навчання на молодіжного працівника

Дата: 16.09.2019 13:35

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні, продовжує реалізовувати навчальну Програму «Молодіжний працівник». В рамках Програми впроваджується комплексна програма «Молодіжний працівник в об’єднаній територіальній громаді (ОТГ)» спільно з програмою міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE.

Програма складається з трьох етапів:

І – Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник»

ІІ – Спеціалізований тренінг “Адвокація в ОТГ”

ІІІ – Спеціалізований тренінг «Волонтерство в ОТГ»

Базовий тренінг є першим навчальним рівнем програми “Молодіжний працівник”. До участі запрошуються: – лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю; – державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні; – працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності. Під час тренінгу можна отримати стимул для розвитку компетенцій молодіжного працівника/ці та визначити свій власний шлях розвитку. Саме тут учасникиці дізнаються, що таке молодіжна політика, що з нею відбувається в Україні, який зміст молодіжної роботи, чим вона особлива, чому важливо робити акцент на участі і залученості молоді, що означає бути молодіжним працівником в громаді, та як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі.

Більш детальна інформація про тренінг за лінком https://bitly.su/0qIST5 . Посилання на реєстраційну форму в оголошенні.  Кінцевий термін подачі заявок 16 жовтня.

Дата проведення: 6-8 листопада 2019 р.

Місце проведення: м. Херсон.

До участі запрошуються представники Великокопанівської ОТГ Херсонської області.

По завершенню учасники отримають свідоцтво встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».