Відбудуться вуличні акції щодо інформування про бюджет громади

Дата: 24.09.2019 14:51

Великокопанівська сільська рада з 20 серпня 2019 року розпочала роботу по формуванню місцевого бюджету на 2020 рік.

Охочі взяти активну участь у формуванні видаткової частини місцевого бюджету на 2020 рік,  можуть звертатись до фінансового відділу сільської ради  кожного понеділка та середу  з 16.00 до 17.00 год для заповнення форми пропозицій. Прийняттяя пропозицій триває з 15 серпня по 30 жовтня 2019 року.

В тому числі подати пропозицію можна за посиланням:

У нашій громаді відбудеться акція «Впливай на бюджет своєї громади», де ми представимо інформацію про бюджет громади в доступній та простій формі «Бюджету для громадян» та збір пропозицій для формування видаткової частини місцевого бюджету.

Вулична акція пройде:

- 27.09 - вулична акція біля Будинку культури с-ща Абрикосівка, під час святкування Дня села,  початок о 15:00 год;

- 04.10 - вулична акція біля Будинку культури с. Великі Копані , під час святкування Дня села,  початок о 13:30 год;

-11.10 - вулична акція біля клубу с. Добросілля, під час святкування Дня села,  початок о 15:00 год.

Впродовж жовтня отримані пропозиції громадян будуть опрацьовані бухгалтерсько-фінансовим відділом та передані на розгляд депутатській комісії. Результати розгляду будуть оприлюднені на сайті громади у формі звіту.

ЗАВЧАСНО ДЯКУЄМО ЗА АКТИВНІСТЬ, ДО ЗУСТРІЧІ НА ВУЛИЧНИХ КОНСУЛЬТАЦІЯХ!