Оголошено акцію на збір іграшок на головну новорічну ялинку громади

Дата: 02.12.2019 14:52

Одне з найцікавіших занять на Новий Рік – це прикрашати ялинку! У всіх вона виходить різна: хтось майструє іграшки з підручних матеріалів, а хтось звертається до професіоналів.

Оргкомітет Великокопанівської сільської ради запрошує всіх охочих долучитися до акції «Прикрасимо новорічну ялинку разом!» - виготовити власноруч святкову іграшку або придбати за власні кошти та прикрасити нею головну новорічну ялинку Великокопанівської громади.
У 2019 році Великокопанівська сільська рада планує встановити Новорічну ялинку, висотою 5 метрів,  на площі біля Великокопанівського сільського Будинку культури.
Участь в акції можуть взяти як діти, так і дорослі, як підприємці, так і місцеві майстри декору, активісти, громадські організації, ініціативна молодь, колективи працівників державних установ та закладів Великокопанівської громади.
Акція проводиться з 02 до 16 грудня 2019 року. Іграшки просимо доставляти до сільської ради.
Звертаємо Вашу увагу, що для виготовлення та оформлення іграшок слід використовувати вологостійкі та вогнетривкі матеріали, розмір та колір іграшки на Ваш вибір!
Всі зібрані в рамках акції іграшки прикрасять новорічну ялинку та даруватимуть радість і відчуття новорічних чудес.
За додатковою інформацією звертайтеся у Великокопанівській сільській раді до фахівця із розвитку територій та інвестицій Анни Довженко. Також, всі запитання Ви можете поставити у  коментарях до статті, приватному повідомленні, на офіційних сторінках соцмереж «Великокопанівська об’єднана територіальна громада» у Фейсбуці та «v_kopani_otg» - в Інстаграмі.