Відбудеться зустріч з обговоренням планування громадського простору села Великі Копані

Дата: 03.12.2019 10:46

Фото без описуВеликокопанівська громадо!
5 грудня о 10.30 год у приміщенні Великокопанівської сільської ради, яка розташована за адресою: с. Великі Копані, вул. Карла Маркса, 79, відбудеться зустріч щодо планування громадського простору – Центрального парку села Великі Копані, за підтримки програми DOBRE.
До зустрічі запрошуємо представників та представниць робочої групи з місцевого економічного розвитку, молоді, громадських організацій та підприємців, депутатів, активних громадян зацікавлених у розвитку Великокопанівської громади та/або громадського простору.
Зустріч відкрита для всіх охочих мешканців громади, але реєстрація обов'язкова. Для підготовки зустрічі нам важливо розуміти, якою буде кількість учасників, тому просимо Вас відповісти на декілька питань нижче.
 Запрошуємо Вас прийти на зустріч з готовими реалістичними ідеями планування нашого парку та озвучити їх!

Облаштування громадського простору у Великокопанівській ОТГ

Робоча зустріч

с. Великі Копані, Херсонська обл.

10.30 - 10.50

Юлія Огаренко: цілі зустрічі та знайомство, вступ до місцетворення

10.50 - 11.40

Богдан Синько: приклади креативних рішень для громадських просторів  на основі українського та міжнародного досвіду