Презентація 16-ої Академії Жіночого Лідерства

Дата: 16.01.2020 08:56

А Н О Н С

Презентація 16-ої Академії Жіночого Лідерства в рамках програми

“Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)”

для активних жінок з Музиківської, Тавричанської, Станіславської, Новорайської та Великокопанівської ОТГ Херсонської області

Українській жіночий фонд в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (США) оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства».

Ми шукаємо активних жінок, які готові працювати задля розвитку та процвітання власної громади, жінок, які прагнуть позитивних змін, але яким не вистачає впевненості та команди для їхнього втілення, жінок, які мають ідею, але поки не знають що з нею робити!

Що таке Академія Жіночого Лідерства?

Це 5 днів інтенсивного навчання (у форматі 3-денного та 2-денного тренінгів) протягом 2,5 місяців, підтримка наставниць, фінансування проектів випускниць Академії і найголовніше - професійні знайомства та саморозвиток!

Які знання дає Академія?

- які можливості надає реформа децентралізації для жінок у громадах

- як впливати на прийняття рішень у громаді

- як керувати громадою

- як стати депутаткою

- як написати проект та отримати на нього кошти

- як вести ефективну комунікацію

Презентація Академії Жіночого Лідерства у Великокопанівській громаді відбудеться 21 січня 2020 р. з 16.00 до 17.00 у приміщенні Великокопанівської сільської ради (вул. Карла Маркса, 79).

У разі зацікавленості після презентації Ви зможете зареєструватись до участі в Академії до
3 лютого за посиланням https://www.uwf.org.ua/dobre або у паперовій формі, яку разом з іншими презентаційними матеріалами можна отримати під час презентації в громаді.

З будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до пані Надії Круц, контактної особи у Великокопанівській громаді, за телефоном 0508603470 або координаторки Академії Олени Панченко за телефоном 050 917 39 06 або електронною поштою  o.panchenko@uwf.org.ua