Оголошено набір учасників танцювального флешмобу

Дата: 20.01.2020 13:31

Жителі сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівка!

Великокопанівським сільським Будинком культури розпочалася підготовка до проведення свята Масляної та Колодія. Цього року масляну святкуватимемо з 24 лютого до 1 березня.Організатори запрошують Вас взяти участь у танцювальному флешмобі.

Репетиції для жителів села Великі Копані будуть проводитися щосереди та п’ятниці о 14:30 год  у місцевому Будинку культури. У Добросіллі та Абрикосівці репетиції проходитимуть за іншим графіком, тому організатори просять всіх охочих звертатися до керівників Абрикосівського селищного Будинку культури та Добросільського сільського клубу за детальною інформацією. У разі виникнення запитань звертайтеся до Собко Тетяни  Саніївни  за телефоном 066 327 5365.

Створимо разом святкову атмосферу!