ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! ОЧІКУЄТЬСЯ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДИ

Дата: 03.02.2020 15:21

Фото без описуДержавна служба України з надзвичайних ситуацій, попереджає про стихійні метеорологічні явища II рівня небезпечності на території Херсонської області.

У зв'язку з переміщенням активного циклу з Балкан на території Херсонської області 05-06 лютого 2020 року очікуються складні погодні умови: сильні опади у вигляді дощу з мокрим снігом, 06 лютого - сильний сніг. Вітер південно-західний з переходом на північний 15-20 м/с, пориви 25-30 м/с.

Ожеледь, на дорогах ожеледиця, налипання мокрого снігу, творення снігового покриву висотою 15-20 см. Зниження температури  повітря вночі 06 лютого до 5 морозу, вдень близько 0ºС.

Ускладнення погодних умов відповідає II рівню небезпечності (помаранчевий). Такі погодні умови можуть призвести до порушення електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі та припинення руху транспорту на дорогах.

Просимо Вас врахувати цю інформацію, плануючи свій час!