Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища

Дата: 03.02.2020 16:20

Фото без описуПопередження про найважливіші гідрометеорологічні явища

04 лютого 2020 року по Херсонській області та по місту Херсону: : Небезпечних явищ не очікується.

Прогноз погоди на 04 лютого

По Херсонській області

Хмарно з проясненнями. Вночі без опадів, вдень місцями невеликий дощ. Вітер північно-західний, 7-12 м/с,  вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі від 2° морозу до 3° тепла, вдень 4-9° тепла.

По місту Херсону

Хмарно з проясненнями. Вночі без опадів, вдень невеликий дощ. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі від 1° морозу до 1° тепла, вдень 6-8° тепла.

На 05 лютого

Хмарно. Вночі сильний дощ з мокрим снігом, налипання мокрого снігу, вдень сильний дощ. Вітер південно-західний 15-20 м/с, місцями пориви 25-30 м/с. Температура повітря вночі  0-5° тепла, вдень 4-9° тепла.

На 06 лютого

Хмарно. Сильний сніг, мокрий сніг, ожеледь, ожеледиця, налипання мокрого снігу. Вітер північно-східний 15-20 м/с, пориви 25-30 м/с. Температура  повітря вночі та вдень 0-5º морозу.

На 07лютого

Хмарно з проясненнями. Невеликий сніг. На дорогах ожеледиця Вітер північно-західний 7-12 м/с,  місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі та вдень 2-7° морозу.

На 08 лютого

Хмарно з проясненнями. Місцями невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 3-8° морозу, вдень 1-6° морозу.