Увага! Військові навчання

Дата: 11.02.2020 13:40

Відповідно до спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 14 травня 2016 року №8-дск – 27 грудня 2016 року створено військову частину А2407 (241 загальновійськовий полігон оперативного командування «Південь»).

Протягом 2020 року на військовому полігоні постійно будуть проводитися навчання із бойовим застосуванням всіх видів зброї Збройних Сил України.

Мешканці нашої громади! У зв’язку із вищезазначеними обставинами  Ви повинні дотримуватися заходів безпеки. На території полігону категорично забороняється перебувати, випасати худобу, збирати гриби або виконувати будь-які інші дії. Бережіть своє життя та життя інших!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)