Оголошення про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Дата: 18.02.2020 08:59

Увага!

Суб’єкти оцінювальної діяльності, що мають ліцензію на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок,

Проводиться конкурс щодо визначення суб’єкта оцінювальної діяльності з проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Пропозиції  про співробітництво та істотні умови проведення експертної грошової оцінки просимо надати в термін до 26.02.2020 року в земельний відділ Великокопанівської сільської ради (с.Великі Копані вул. К.Маркса, 79).

Істотні умови:

- вартість та термін виконання експертно-оціночних послуг;
- порядок оплати експертно-оціночних послуг.
- нотаріально завірена копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт

Пропозиція про проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки згідно з рішенням Великокопанівської сільської ради

1. № 1400 від 22.01.2020 року.
     Місце розташування – с. Великі Копані вул..Горького,  № 1-Г.

Площа – 0,1709 га

Цільове призначення – 02.01 Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Землі житлової та громадської забудови

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 14 днів з дня опублікування оголошення в газеті «Новий день» за адресою: с.Великі Копані вул..К.Маркса, 79, яке опубліковане у № 7 (5416) 12 лютого 2020 року.

Для участі у конкурсі необхідно подати:
- заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
- нотаріально посвідчену копію установчого документа претендента;
- нотаріально посвідчену копію ліцензії на виконання землеоціночних робіт;
- нотаріально посвідчену копію кваліфікаційних документів щодо професійного спрямування фахівців, які залучаються до виконання земле оцінювальних робіт;
- інформацію щодо оцінених земельних ділянок в попередні роки;
- письмову інформацію щодо досвіду роботи претендента, кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ними до виконання землеоціночних робіт.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: с.Великі Копані вул..К.Маркса, 79, або тел. 48-3-48, 48-3-39.

Великокопанівська сільська рада