Відбудеться зустріч з облаштування парку села Великі Копані

Дата: 26.02.2020 10:26

Жителі Великокопанівської громади, молодь, шкільна молодь, депутати, підприємці та активісти!
5 березня  2020 року о 10.00 год у приміщенні Великокопанівської сільської ради, яка розташована за адресою: с. Великі Копані, вул. Карла Маркса, 79, відбудеться друга зустріч щодо облаштування парку села Великі Копані - громадського простору у Великокопанівській ОТГ, за підтримки програми DOBRE.
До зустрічі запрошуємо представників та представниць робочої групи з місцевого економічного розвитку, молоді, шкільної молоді, громадських організацій та підприємців, депутатів, активних громадян зацікавлених у розвитку Великокопанівської громади та/або громадського простору.

Захід триватиме з 10:00 до 13:30 год, на якому:

- обговорюватимемо пропозиції щодо зонування площі - громадського простору, плану-схеми та ескізів окремих рішень, узгодити побажання до кінцевих версій;

- окреслимо план подальших дій для втілення проєкту розвитку громадського простору.

Зустріч відкрита для всіх охочих мешканців громади, але реєстрація обов'язкова. Для підготовки зустрічі нам важливо розуміти, якою буде кількість учасників, тому просимо Вас відповісти на декілька питань. Зверніть увагу, що реєстрація триватиме до 03 березня 2020 року! Зареєструватися можна нижче за посиланням https://forms.gle/fCjc1WhuussSiGQm9.

З усіма матеріалами першої робочої зустрічі можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1j9MCJ11wGy8lkvdcEjfB1Ftww5_lcTug?usp=sharing .

Запрошуємо Вас прийти на зустріч з готовими реалістичними ідеями планування нашого парку!