Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 07.05.2020 09:26

Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про встановлення місцевих податків і зборів,про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно , відмінне від  земельної ділянки, про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Великокопанівської сільської ради  на 2021 рік.

1. Мета заходу – врахування громадських інтересів  жителів прилеглої території;

2. Замовники Великокопанівська сільська рада.

3. розробник – Великокопанівська сільська рада.

4. Підстава для  розроблення: необхідність прийняття рішення Великокопанівської сільської ради   «Про встановлення місцевих податків і зборів,про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно , відмінне від  земельної ділянки, про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Великокопанівської сільської ради  на 2021 рік»

5. Місце для ознайомлення –   с. Великі Копані вул. К. Маркса, 79 тел. 48-348. Термін ознайомлення та подання пропозицій з 07.05.2020 року по 07.06.2020 року.

Громадські слухання проекту відбудуться 08 червня  2020 р о 14 год.00 хв. в сесійній залі Великокопанівської сільської ради (вул. Карла Маркса,79, с. Великі Копані)

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади  Великокопанівської сільської ради  Коцар В.М., тел. 48-3-48

Довідка:   пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів  і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів  на місцевому рівні мають право надавати:

·   повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

·  юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для  якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

·  власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої   розробляється документація, та на суміжній з нею;

·  представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

·  народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Секретар сільської ради

Завантажити Проєкт рішення №  Про місцеві податки і збори 2021 р.

ВЕЛИКОКОПАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

П»ятдесят третя сесія восьмого скликання

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

від     2020  року                                    с. Великі Копані                        №

«Про встановлення місцевих

податків і зборів, про встановлення ставок

та пільг податку на нерухоме майно ,

відмінне від земельного податку,

про встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку

на території Великокопанівської сільської ради на 2021 рік»

З метою реалізації державної політики з питань розвитку та підтримки малого підприємства, керуючись пунктом 293.2 ст. 293 Податкового кодексу України, Конституції України,  згідно зі ст.ст. 271, 273,274, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 Податкового  кодексу України, з метою наповнення сільського бюджету, , у зв»язку зі змінами до Податкового Кодексу України, внесеними Законом України від 23.11.2018 року  «2628-VІІІ «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», відповідно до п.12.3 ст12,ст..268, ст..273,ст..274,ст..277 Податкового Кодексу України, з метою наповнення сільського бюджету, з   за рекомендацією комісії з питань врегулювання земельних  відносин та охорони  навколишнього середовища та комісії з питань планування бюджету та фінансів, керуючись ст. 26 п. 24, п.34, 35 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

В И Р І Ш И  Л А :

1. Встановити місцеві податки та збори по Великокопанівській сільській раді:

• єдиний податок;
  • транспортний податок;

-   туристичний збір.

Визначити елементи  єдиного податку, згідно додатку №1;

Визначити елементи транспортного продатку, згідно додатку №2;

Визначити елементи туристичного збору, згідно додатоку №3.

2.Встановити ставки та пільги із сплати земельного податку по Великокопанівській сільській раді, згідно з додатком №4 , №4.1, №4.2.

3.Встановити ставки та пільги податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Великокопанівській сільській раді, згідно з додатком №5 та №5.1.

4. Елементи збору за місця для паркування транспортних засобів, згідно додатка 6.

5.Всі питання, які не врегульвані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового Кодексу України та діючих нормативно-правових актів.

6.Дане рішення набирає чинності з 1 січня 2021 року.

7.Оприлюднити дане рішення в мережі Інтернет на офіційній сторінці Великокопанівської сільської ради http://vkopanivska.gromada.org.ua та  в друкованих ЗМІ  , секретарю   сільської ради Кіндрі О.І. в десятиденний строк з дня оприлюднення направити копію даного рішення до Олешківського відділення Херсонської ОДПІ головного управління ДФС в Херсонській області.

8.  Рішення:  № 1047 від 30.05.2019 р.  вважати такими, що втрачають чинність з 01.01.2021 р.

9. Рішення: № 1082-1 від 24.06.2019 року   вважати такими, що втрачають чинність з 01.01.2021 р.

10.Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань планування    бюджету,фінансів та соціального розвитку села.

Сільський голова                                                                       В.Д. Костенко