Прогулянки парком дозволено, та яка небезпека там чекає?

Дата: 13.05.2020 14:43

Жителі Великокопанівської громади! З 11 травня  карантинні обмеження частково послаблено, а це означає, що окрім роботи на городах чи полях, у Вас з’явилася можливість відпочити й відвідати парки.

Головний лікар комунального неприбуткового підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великокопанівської сільської ради Ірина Ковальова застерігає про небезпеку, яка підстерігає, - кліщів:

«Травень-червень місяці активності кліщів!

Будьте уважні проводячи час на природі!

Аби уберегтися від кліщів:

• застосовуйте запобіжні заходи (спрей) під час прогулянки в полі, парку;
  • одяг повинен бути світлим, щоб було одразу видно кліща, мати довгі рукави, штани, взуття високе;
  • не сидіть довго на підстилці;
  • не заходьте до парку, де багато гілок або густий чагарник;
  • ретельно оглядайте тіло після повернення з прогулянки.

Бережіть себе та будьте здорові!».

Нагадуємо, що Ви маєте право користуватися зонами відпочинку з дотриманням індивідуальних заходів профілактики: збереження дистанції 1,5 метра, масковий режим, регулярна дезінфекція рук. Також при собі необхідно мати документи, що посвідчують особу.

Переміщатися в парках можна поодинці або групами не більше двох осіб, не враховуючи дітей. Як і раніше, діти до 14 років не можуть перебувати на вулиці без супроводу дорослих.

Тож, піклуйтеся про своє здоров'я та здоров'я своїх рідних, дотримуйтеся карантинних заходів та не ходіть на прогулянку без запобіжних засобів! Бажаємо Вам 36,6º !